RESMİ KURUMLAR
ABDULKADİR ÖZBEK KONFERANSI

    Ord. Prof. Dr. Sulhi Dönmezer İstanbul Eğitim Merkezi'nde eğitim görmekte olan kursiyerlere yönelik sosyal ve kültürel etkinlikler kapsamında, konuşmacı olarak ileri öğrenme uzmanı Abdulkadir ÖZBEK'in davet edildiği; "Hayal Gücü İle Öğrenme" konulu konferans düzenlendi.

    Konferansa Eğitim Merkezi Başkanı Sayın Bedir FİDAN, Şube Müdürü Ziya BAYTAM, öğretim görevlileri ve kursiyerler katıldı.

    İnteraktif bir sunum yapan ÖZBEK; "Ülkemizdeki günlük ortalama okuma süresi bir dakika. Bu okuma oranını arttırmamız gerekiyor. İnternette ortalama üç, televizyonda altı saat vakit geçiriyoruz. Hiç küçümsemeden günde on dakika kitap okuyacağım diyebilirsiniz. Her gün yapılması işin sırrı. Özellikle küçük çocukların algıları inanılmaz derecede açık. O yüzden çocuklarımızın okumasını istiyorsak önce biz okuyacağız. Kitap okuduğunuz zaman sözünüzün tesiri çok yüksek oluyor. Önemli olan düzenli okuma alışkanlığıdır. Yirminci günden sonra resmen bağımlılık oluşuyor." dedi.

    Konferansın ardından Eğitim Merkezi Başkanı Sayın Bedir FİDAN, katılımından dolayı teşekkür ettiği Sayın Abdulkadir ÖZBEK'e Eğitim Merkezi adına hediye takdim etti.

İSTANBUL EĞİTİM MERKEZİ
SİTEMİZİ
 
Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Personeli Ord. Prof. Dr. Sulhi Dönmezer İstanbul Eğitim Merkezi Resmi Web Sitesi © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.