RESMİ KURUMLAR
SAYIN YUNUS ALKAÇ'A VEDA

    Eğitim Merkezimizin önceki Başkanı olan Ankara Adalet Komisyonu Başkanı Sayın Yunus ALKAÇ için 18 Aralık 2019 Çarşamba günü Eğitim Merkezimizde veda yemeği düzenlendi. Eğitim Merkezinde görevli tüm personelin katılımı ile gerçekleşen buluşmada Ankara Adalet Komisyonu Başkanı Sayın Yunus ALKAÇ; "İstanbul Eğitim Merkezi'nin ayrı bir vizyonu olduğunu, buradaki çalışma dönemimde gördüm. Eğitim Merkezi personeli, başarılı bir ekip çalışması yürütüyor. Mevcut başarılı çalışmalar, daha güzel çalışmalara imza atılacağına olan inancımı pekiştiriyor... Herbirinizi tanımaktan ayrı ayrı memnun oldum. Hepinizi çok seviyorum." diyerek mesai arkadaşlarından helallik istedi.

    İstanbul Eğitim Merkezi Başkanı Sayın Bedir FİDAN ise görevi süresince yaptığı başarılı çalışmalar nedeniyle Başkan ALKAÇ'a teşekkür edip, plaket takdiminde bulundu.

    Hatıra fotoğrafı çekiminin ardından Ankara Adalet Komisyonu Başkanı Sayın Yunus ALKAÇ, Eğitim Merkezimizden uğurlandı.

    Sayın Başkanımıza yeni görevinde üstün başarıyı, kendisi ve sevdikleri için sağlıklı, huzurlu bir ömürü Allah'tan dileriz.

İSTANBUL EĞİTİM MERKEZİ
SİTEMİZİ
 
Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Personeli Ord. Prof. Dr. Sulhi Dönmezer İstanbul Eğitim Merkezi Resmi Web Sitesi © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.